piątek, 3 czerwca 2016

Wspomnienie....-pamięci Roberta-"Sokratesa".

 Robert-wesoły,życzliwy,żywiołowy,uśmiechnięty,z ogromnym poczuciem humoru i całym mnóstwem wad,które mimo tego że były wadami,nadawały Mu indywidualnego,niepowtarzalnego uroku.Zwyczajnie,nie dało się Go nie lubić.Wędrował po Górach,Górkach i Góreczkach.Oprowadzał po miastach,miasteczkach i mieścinkach.Opowiadał o każdym miejscu,w którym akurat się znalazł.Posiadał niesamowitą wiedzę i potrafił się nią dzielić z innymi.Kiedy mógł,był wyluzowany,ale gdy pracował,obowiązek i odpowiedzialność za ludzi były najważniejsze.
Link do krótkiego filmiku https://picasaweb.google.com/104452894196676741932/6291985988503751441?authkey=Gv1sRgCOv-meSW5cSqQg#6291989930390123138
Dziś dostałam smsa-"Sokrates nie żyje".Szok,żal i niedowierzanie....
Z Robertem przewędrowaliśmy wiele kilometrów,odwiedziliśmy mnóstwo miejssc,usłyszeliśmy niesamowite opowieści.Żal i smutek będzie nam towarzyszył jeszcze długo.Po Jego odejściu,pozostanie pustka.....W naszych sercach,myślach i wspomnieniach wciąż będzie z nami wędrować.


\\

Robertowi nie udało się wprawdzie wrócić
ale dzięki temu rozpoczął podróż
 i wędrówkę wieczną i to tam gdzie lubi,na wysokości..
 Odszedł,zostawiając nas i najbliższych w smutku,ale wierzymy,że teraz wędruje po niebiańskich Górach,ciesząc się ze zdobywania nowych szczytów...
Robercie,dziękujemy Ci za to,że mieliśmy okazję Cię poznać i z Tobą wędrować,,,,,Pogrzeb Roberta odbędzie się 15 czerwca 2016 roku,godzina 15:00 Ściegny.

4 komentarze:

 1. Piękne jest to zdjęcie, na którym, domyślam się- z bliską osobą, zapatruje się ze skały w dal....
  Tak to już jest: nie znamy dnia i godziny. Cieszmy się więc każdą chwilą. Chłońmy życie, przyjaźnie, miłości, kochajmy naturę.
  Nie znałam, ale jeżeli ktoś był bliski moim znajomym, to myślę, że przez to i mi.. [*]

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo fajna stronka. Pozostało niedowierzanie i smutek...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :)
   Pozostał smutek,iedowierzanie,żal,ale i wspomnienia i to dzięki nim wciąż będzie z nami...

   Usuń