niedziela, 16 grudnia 2018

Grudniowa Grodna :)

Na dziś nie planowaliśmy dalszego wyjazdu,gdyż na popołudniową godzinę umówieni jesteśmy ze znajomymi.Postanowiliśmy podjechać do Staniszowa i przejść się na Grodną,wszak zbliża się Noworoczny Zlot Gwiaździsty i w związku z tym potrzebne małe rozeznanie.
Wstajemy więc dość późno,śniadanie,kawa i kiedy jesteśmy gotowi,idziemy do samochodu i jedziemy najpierw na cmentarz zapalić znicze u Tatki Radka.
Po zapaleniu zniczy,wsiadamy do samochodu i jedziemy do Staniszowa.Droga mija nam szybko i bezproblemowo.Zostawiamy autko na parkingu przed kościołem,bierzemy plecak i aparat i ruszamy ku naszemu celowi.












Idziemy niespiesznie po śniegu,który skrzy się w promieniach słońca i skrzypi delikatnie przy każdym stawianym kroku.Jest lekki mrozik,słoneczko i błękit nieba,tak lubię wędrować.Nigdzie nam się nie spieszy,idziemy więc powoli,przyglądając się znajomym miejscom i ciesząc się swoim towarzystwem.






















Rozmawiamy,robię zdjęcia,omijamy przeszkody w postaci powalonych drzew i niespiesznie docieramy na szczyt Grodnej.Akurat trafiamy że nie ma nikogo.Przez chwilę jesteśmy sami.Zaglądamy zo Zamku Księcia Henryka-wieża niedostępna,ale widać ogromne zmiany.Pomieszczenie,które odkąd pamiętam świeciło dziurą zamiast dachu,dziś ma zadaszenie.Oglądamy wszystko niespiesznie i wychodzimy na zewnątrz z zamiarem zrobienia sobie wspólnych zdjęć.I cóż się dzieje??? Grogna ożywa.Z każdej srony ktoś wchodzi i nie ma szans na selfi :(
Żeby zrobić jakiekolwiek zdjęcia bez ludzi,musimy sporo czasu odczekać.






































































Kiedy już udaje nam się zrobić sobie selfi i przy okazji porozmawiać z niektórymi wędrowcami,powolutku opuszczamy Grodną,niespiesznie wracamy do Staniszowa.
Kiedy docieramy do zaparkowanego autka,wsiadamy do niego i jedziemy do Jeleniej Góry,do domu.Zostawiamy samochód na podwórku,idziemy do domu,przebieramy się i idziemy na umówione spotkanie ze znajomymi :)






















Po spotkaniu,wędrujemy na jeleniogórski Rynek by zrobić sobie zdjęcia z choinką,a po sesji wracamy do domu,życząc Wam wszystkim niesamowitych,pięknych,radosnych i pełnych miłości i rodzinnego ciepła Świąt Bożego Narodzenia :)

Danusia i Radek.

P.S.
Zapraszamy na V Noworoczny Zlot Gwiaździsty na Grodnej :)




Brak komentarzy:

Prześlij komentarz