środa, 26 czerwca 2019

Wspomnienie.Pamięci Pawła.

 Paweł-pełen pasji,radości i życzliwości do otaczającego Go świata,energiczny,przyjazny,cierpliwy chętny do rozmowy,nie poddający się przeciwnościom.Uwielbiał książki,rozmowy,jazdę na rowerze i wędrowanie z Rajdowiczami.


 Poznałam Pawła na jednej z rajdowych wędrówek.Robiąc zdjęcie pluskwiakowi,Paweł podszedł do mnie i powiedział mi jego pełną nazwę i tak się zaczęły nasze rozmowy.Przy każdym naszym spotkaniu były opowieści: o sarnach,podchodzących pod dom Pawła,o lisie,który zamieszkał nieopodal,o książkach,o Wnuku,z którego Paweł był bardzo dumny,o motylach,pustułkach albo bólu kolan.Przeróżne były te nasze rozmowy,ale zawsze miłe i serdeczne..... ...i już rozmów naszych nie będzie.
Wczoraj dostałam wiadomość że Paweł w poniedziałek odszedł.Przegrał nierówną walkę z rakiem.

Odejście Pawła pozostawiło w nas i najbliższych smutek,żal,niedowierzanie,pustkę w sercach i łzy cisnące się do oczu :(

Wędruje On teraz po niebiańskich Górach,jeździ na rowerze przez pełne kwiecia łaki...a nam zostały wspomnienia i zdjęcia,dzięki którym Paweł jest i będzie wciąż wśród nas i z nami...

Dziękujemy Ci Pawle że mogliśmy Cię poznać,wspólnie wędrować,rozmawiać i cieszyć się Twoim towarzystwem.Pogrzeb odbędzie się w czwartek 27 czerwca 2019 roku,o godz. 12.00 na nowym cmentarzu w Cieplicach przy ul. Krośnieńskiej.
.....i zdążył na swój pociąg....

...i odszedł...

4 komentarze:

 1. Moj pierwszy komentarz w sieci.Na wycieczkach z Pawlem czulem sie bezpiecznie.Zostawalem nieznacznie na koncu grupy-Pawel zatrzymywal sie-z wysokosci ocenial kondycje,odczekal chwile i ruszal dalej bez zbednych slow.Lata leca a ci nasi znikaja-Halinka,Robert,Andrzej.We know we like the empty place.No place to be and miles to go.But miles to go is miles away.Hallo Pawel won't You stay.Miles to go is miles away.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To prawda,lata lecą i coraz więcej zostaje nam wspomnień,bo znajomi tak szybko odchodzą....
   Pozdrawiam serdecznie :)

   Usuń